Wykład
Szkolenie zamknięte
Szkolenia dla firm
Niedziela, 05 Kwietnia 2020
Oceń nas

W skali od 0 do 10, jak bardzo prawdopodobne jest, że poleci Pan nas swojemu znajomemu?
0 => nie poleciłbym w ogóle,
10 => zdecydowanie poleciłbym
Masz pytania?
zadzwoń do nas
Tel. 785 563 463
lub napisz do nas

Oferta szkoły

 Nasza Oferta

 

Tracisz klientów i nie do końca wiesz, z jakiego powodu?

Dawne metody zarządzania ludźmi nie działają, a Ty masz wrażenie, że świat się zmienił nie do poznania?

Coraz trudniej jest Ci być asertywnym w kontaktach interpersonalnych, co rzutuje na Twoją pewność siebie i zyski?

Czujesz, że Twoja firma żyje własnym życiem, a jej działanie wymyka się spod kontroli? 

 

Czas podjąć plan naprawczy i chwycić przysłowiowego byka za rogi!

 

Bądź jak latarnia morska

Wysyłaj czytelne światło do swoich klientów. Muszą Cię zobaczyć i zrozumieć sygnał. Niech Twoja firma przyciąga właściwych ludzi. Nie tylko klientów, ale także pracowników. Gdy rynek staje się coraz bardziej zatłoczony, trudniej o dotarcie z komunikatem do grup docelowych. Podczas naszych szkoleń uczymy odnajdywania się w dzisiejszej zawiłej rzeczywistości.

Zarządzanie ludźmi i procesem sprzedaży

Na nasze szkolenia zapraszamy handlowców, managerów, przedsiębiorców, którzy pragną rozwinąć umiejętności biznesowe. Praca na stanowiskach sprzedażowych jest niezwykle trudna i wymaga ogromnej wiedzy. Wierzymy, że każdy może stać się mistrzem w swoim fachu, wymaga to jednak znajomości narzędzi i praktyki.

Czego możesz oczekiwać od naszej Szkoły dla biznesu?

Sukces w biznesie związany jest ściśle z inteligencją emocjonalną. Ta  z kolei wpływa na zdolności komunikacji. Umiejętności zdobyte na naszych szkoleniach przydają się nie tylko w biznesie, ale ogólnie w różnych aspektach życia, w miłości, w rodzinie, codziennych sytuacjach.

Jesteśmy pewni, że każdy może nauczyć się metod komunikacji i strategii budowania relacji, które poprawią interakcje z ludźmi. A te są fundamentem każdego biznesu.

Na naszych kursach nauczysz się, jak zwiększać swoją sympatię, radzić sobie z trudnymi osobami, być mistrzem konwersacji i szybko identyfikować typy osobowości.

Nasi wykładowcy wykorzystują zasady myślenia projektowego stosowane przez wiodące firmy na świecie. Nauczą Cię, jak zastosować tę samą metodologię do podejmowania rożnych biznesowych decyzji. Są to ogólne zasady o unikalnym i kreatywnym charakterze. Będą przydatnym narzędziem w codziennych wyzwaniach w pracy i w życiu.

Zachęcamy do testowania nowego podejścia do biznesu! Pomożemy Twojej firmie stać się naturalnie atrakcyjną, aby sama przyciągała do siebie ludzi.

 

·         Nowym firmom pomagamy przejść przez pierwsze etapy funkcjonowania, wypracowując standardy do wykorzystania w kolejnych latach.

·         Firmom z wieloletnim doświadczeniem świadczymy usługi szkoleniowe o specjalistycznym, zindywidualizowanym charakterze, dopasowane do konkretnych potrzeb i wyznaczonych celów.

·         Rozwijamy umiejętności miękkie z zakresu skutecznej sprzedaży, obsługi trudnego klienta, negocjacji, budowy zgranego zespołu, zarządzania działem, publicznych prezentacji.

·         Pomagamy w badaniu satysfakcji klienta przez usługę typu Tajemniczy klient.

·         Analizujemy konkurencję, przeprowadzamy analizy marketingowe.

·         Wspieramy firmy strategicznie, pomagamy im w podejmowaniu decyzji na drodze ekspansji na rynki zagraniczne.

·         Działamy kompleksowo: organizujemy salę, sprzęt multimedialny, catering i noclegi.

·         Przygotowujemy materiały szkoleniowe.

 

Na prośbę kapłanów, osób duchowych, misjonarzy, nasza Szkoła dla biznesu otwarta jest na szkolenia dla osób konsekrowanych, które mają je nauczyć chłodnego, pragmatycznego podejścia do życia świeckiego. Można na nas liczyć w kwestii doradztwa finansowego, poszukiwania funduszy, kredytów na remonty świątyń, zarządzania powierzonym majątkiem i w innych zadaniach, jakie przed nimi stoją.

 

INFOLINIA 785 563 463