Wykład
Szkolenie zamknięte
Szkolenia dla firm
Niedziela, 05 Kwietnia 2020
Oceń nas

W skali od 0 do 10, jak bardzo prawdopodobne jest, że poleci Pan nas swojemu znajomemu?
0 => nie poleciłbym w ogóle,
10 => zdecydowanie poleciłbym
Masz pytania?
zadzwoń do nas
Tel. 785 563 463
lub napisz do nas

O firmie

SOLUTION FOR BUSINESS GROUP
         

S4B Group - School for Business. Jesteśmy prestiżową Szkołą dla Biznesu. Nasze zajęcia mają typowo praktyczny charakter. Trenujemy przedsiębiorców, managerów i handlowców na każdym szczeblu ich kariery.

Założyciel szkoły i jej spiritus movens ma za sobą wieloletnią praktykę w zarządzaniu sprzedażą oraz organizacji zadań operacyjnych na terenie całego kraju oraz za granicą. Jako doktor nauk UAM, łączy wiedzę teoretyczną z doświadczeniem zdobytym w kilku firmach prywatnych i państwowych. 13 lat na stanowisku dyrektora sprzedaży i marketingu w korporacji, a także udziały w spółce handlowej pozwoliły zdobyć szerokie rozeznanie w działaniu mechanizmów rynkowych. Liczne podróże służbowe do krajów wschodnich, takich jak Rosja, Białoruś, Kazachstan, Ukraina,  Republiki Nadbałtyckie oraz Polska, Węgry, Niemcy, Francja, Hiszpania, Portugalia i inne, dodatkowo przyniosły praktyczną wiedzę biznesową, która wykorzystywana jest w działalności szkoły.

School for Business może poszczycić się elitarną kadrą złożoną z wykładowców, którzy osiągnęli sukces w nauce i handlu, a teraz pragną dzielić się doświadczeniem i wiedzą z ambitnymi kursantami. Nauka odbywa się podczas szkoleń zamkniętych oraz otwartych. Trenujemy, konsultujemy, doradzamy i wyprowadzamy na prostą działy sprzedaży. 

Jedną z naszych niestandardowych usług są szkolenia dla duchowieństwa. Nauczamy osoby konsekrowane pragmatycznego podejścia do życia świeckiego. Jest to przydatne w poszukiwaniu funduszy, kredytów na remonty świątyń, prowadzeniu i zarządzaniu powierzonym majątkiem.

 

Nie ma takich ludzi, których nie dałoby się wyszkolić w odpowiednim kierunku.

Ważne, by znać cel i wiedzieć, jak do niego dojść!                                                                                                              Zapraszamy
                                                                                                      S4B Team i Partnerzy